Рекомендую даний діагностичний центр як один із небагатьох, де встановлене абсолютно новітнє обладнання, та дотримано усіх європейських норм діагностики!
Так тримати!!!

Костянтин Г. 12.04.2020

Дуже задоволена відвідуванням даного Центру. Незважаючи на ситуацію в країні, я пройшла всі необхідні мені обстеження і почала лікування, не чекаючи закінчення карантину. Всі в масках, рукавичках, усміхнені і привітливі. Лікар все доступно пояснила і, навіть, показала. Рекомендую!

Любов 23.03.2020

Довелось мені в свої неповних тридцять років залетіти до уролога.
Тема для багатьох чоловіків болюча, неприємна і досить особиста.
Зазвичай, що пов’язано з чоловічим здоров’ям, чоловіки терплять до кінця, до лікаря йдуть неохоче, та й то, так би мовити, коли “півень за одне місце клюне”.
І в один прекрасний момент (а скрутило мене за декілька годин) став постійно бігати в туалет, позиви часті, а сечовипускання супроводжувалися дуже сильними болями.
Ось тут і забив тривогу..
Відправився в цей же день до терапевта, який поставив попередній діагноз “гострий хронічний простатит”
і відправила до уролога.
Виписали мені курс лікування, відправили мене здати аналізи – кров з вени, сечу, і ТРУЗІ.
Аналізи здав, курс лікування почав – різко полегшало і вже через два три дні симптомів хвороби ніяких не було.
Через тиждень записався в Євромед зробити ТРУЗІ. Вирішив дізнатися через інтернет, чому ж відмінність ТРУЗІ і УЗД.
Забив в гугл, відкрив першу сторінку і тут мене охопив страх.
Виявляється різниця є і дуже відчутна.
ТРУЗІ на відміну від УЗД робиться через задній прохід за допомогою спеціального датчика, який являє собою трубку діаметром перетином десь до півтора сантиметрів і завдовжки в районі 10-15 см.
Після першого шоку, “перелопатив” масу сайтів. Спробував заспокоїтися..
Були думки зовсім відмовитися від цієї процедури, але без неї нікуди.
За допомогою ТРУЗІ дивляться чоловічу простату, її розміри, новоутворення і дана процедура повністю показує загальну картину, на основі якої лікар робить відповідні висновки і корегує лікування.
Зізнаюся хвилювався і трохи боявся. Прийшов в призначений час (перед цим зробивши рекомендовані процедури), видали бахіли і відправили в кабінет до лікаря.
Лікар розповів, в чому полягає процедура (про яку я вже знав від і до), показав датчик, сказав що вводиться на 3-5 сантиметрів всередину, больові відчуття відсутні. Попросив роздягнутися і лягти на лівий бік, ноги зігнути в колінах і піджати їх ближче до живота.
Сам же взяв цей нещасливий датчик, надів на нього презерватив, змастив гелем.
Я ж лежу в позі ембріона, ганяю різні нехороші думки, поки він готується.
Болю не відчуваєш, а ось неприємний дискомфорт відчуваєш.
Сама процедура займає в районі 2-4 хвилин.
Після цього лікар відправляє тебе в туалет по маленькому, щоб спорожнити сечовий міхур.
Потім процедура повторюється заново. І знову ці “неприємні 2-4 хвилини”.
Результат він відразу роздрукувли, сказали що простата трохи збільшена, але нічого критичного він не виявлено, (тьфу, тьфу, тьфу),
Проконсультували від а до я. Розповіли чим може обернутися не своєчасне діагностування захворювання та про можливі ускладнення, спеціалісти дуже досвідченні,а також проводять обстеження за допомогою найсучаснішого обладнання
Від себе можу додати – процедура безболісна, але під час неї відчуваєш неприємні відчуття. Все це терпимо і триває не так довго.
Більше відчуваєш страху і психологічний дискомфорт перед самим ТРУЗІ. Головне себе морально і психологічно підготувати .
Усвідомити, що без ТРУЗІ у лікаря не буде повної картини про стан передміхурової залози і її необхідно зробити, щоб уникнути подальшого ускладнення.
Сподіваюся, що даний відгук виявився корисним та позбавить страхів перед даннім обстеженням. Всім добра і міцного здоров’я. Бережіть себе і вчасно звертайтеся за допомогою кваліфікованого лікаря – які є в данному медцентрі, звертайтесь без вагань. Медцентру оцінка на 5+

Сергій · 02.04.2019 о 18:53

Доброго дня! Вдячний мед центру за якісне обслуговування!
В мене гіпертрофія міокарда лівого шлуночка, тому постійно потрібно слідкувати за станом сердця і декілька разів на рік проходити таке обстеження.
Не варто шкодувати фінансів, якщо постає питання про проведення такого дослідження, крім того, що воно інформативно, до того і цілком зручно.
В Києві воно коштує від 550грн. Ціни в медцентрі приємно здивували.. , на багато нижчі..
Ще і є холтер артеріального тиску, яке теж потрібно пройти і обов`зково звернусь знову. Дякую лікарям які все чітко пояснюють та розповідають як зберегти своє здоров`я та всім хто долучився та доклав зусиль щоб такі обстеження з`явились у нас в місті ще й з такою якістю !

Валерій Іванович · 26.03.2019 о 17:34

Вперше відвідала Центр Євромед. Вражена якістю обслуговування та ставленням до пацієнтів, лікарі справжні професіонали свого діла!
Якщо Вам щось не зрозуміло на “пальцях” пояснюють, що і як)
Сервіс на висоті, якщо прийшли трошки раніше назначеного часу
то зможете згаяти час за переглядом телевізору. В середині дуже комфортно.
Згодом треба дитині пройти обстеження, обов`язково звернусь.
Лікарям бажаю здоров`я та наснаги!!!

Хочу подякувати лікарям та персоналу Євромед за якісне обслуговування та детальну консультацію.
Лікарі дуже кваліфіковані та компетентні. Привітливий та ввічливий персонал.
Приємна несподіванка в вечірній час діє знижка! Сервіс на 10 з 10!
Якщо хочете пройти дійсно якісне обстеження звертайтесь до медцентру без вагань!

Анастасія · 22.03.2019 о 19:25

Неодноразово обслуговувались у приватних медичних центрах, де проходили УЗД. Вперше звернулись в Євромед, по вул. Менделєєва 27.02.19р. Прикро, що чоловік записаний був на один час, “втік з роботи”, а затримка діагностіки була на 45 хвилин, а більше вразило – відсутність серветок для витирання розчину після диагностіки. Для нашого часу це досить дивно, шо відсутня така послуга. Адміністратор не попередив, про цю незручність, і прийшлося олягати одяг на щільно змазані гелем коліна. Прийміть це до уваги!

Оксана · 27.02.2019

З молодих літ турбувало питання варикозу на ногах. Все ніяк не рішався, коли вже почалися проблеми більш ніж візуальні – вирішив зайнятись.
Мені повезло що як раз в період коли я почав активно займатись цим питанням в Евромеді появився апарат РЧА, який наразі являеться найкращою методикою вирішення цього питання.
Це доволі без болісна процедура, а сам процес, завдяки сервісу та уваги персоналу, спокійний та безтурботний.
Дуже хочу щоб Евромед був новим прикладом стандартвів обслуговування для інших медзакладів, тому що в них все на висоті. МОЛОДЦІ!
Дуже все сподобалось!
Величезне дякую мед. персоналу за увагу та їх робору!
P.S. Музика в операційній дуже допомагала 🙂

Олексій П · 15.06.2020 о  10:45

Доброго дня! Велика вдячність колективу медичного центру “Євромед” за відданість своїй професії, за кваліфіковану допомогу, оперативність та злагодженість в роботі. Бажаю вам сил та енергії у вашій справі!
Алла · 16.06.2020 о  14:21

Сьогодні була на прийомі у Руснак Ольги Валентинівни в Черкасах. Хотіла б висловити подяку цьому спеціалісту за доброякісну роботу та професіоналізм. Ольга Валентинівна дуже детально і проникливо провела обстеження УЗІ та роз’яснила мені про все. Чудовий спеціаліст та людина. Таких лікарів завжди хочеться рекомендувати.
Ирина Грицай · 26.06.2020

Всем рекомендую этот кабинет сотрудники квалифицированы ,внимательные и очень обходительные .Особенно хотелось бы отметить работниц Анастасию работающею на Менделеева и Марину работающею на Б.Вишневецкого благодаря волшебным рукам этих профессионалов все капельницы и уколы поставленные этими прекрасными специалистами были не только,без болезненными, но и не имели ни каких побочных явлений за что хотелось бы выразить им отдельное спасибо .Такие кадры заслуживают премии или как минимум благодарности от руководства, а от меня большое человеческое спасибо вам.
Игорь · 08.07.2020

Дуже дякую клініці Євромед за професіоналізм! Відчувається, що кожний працівник спеціаліст своєї справи! Особлива подяка за нову послугу денного стаціонару! Рекомендую!!!

Виштакалюк Ірина · 28.07.2020

Дуже вдячна досвідченим судинним хірургам мед.центру “Євромед” Паляничко Д.А. та Чемерис С.О. за успішно проведену мені операцію по видаленню вен апаратом РЧА та уважне ставлення , а також Анастасії за підготовку до операції та моральну підтримку.
Це дуже добре що м, Черкаси має такий мед.центр де працюють такі уважні , віддані своїй справі , досвідчені спеціалісти.
А ще мені сподобалось те, що записавшись на операцію тут можна зробити всі необхідні обстеження і аналізи , а також спеціалістами буде підібрано операційний пакет і індивідуальний компресійний трикотаж – це дуже зручно.

Валентина Василівна · 31.07.2020

Был сегодня на эзофагогастродуоденоскопии .Доктор Кузьомiньский В В.
Вовремя приняли. Осмотрели, Дали заключение с фото. Аппарат современный.
Безболезненная процедура.
Оценка 5.. Молодцы! Спасибо…

Геннадий· 21.09.2020

СПАСИБО. ВАМ. ЗА ВСЕ. ВЫ. МОЛОДЦЫ 

Сергій· 09.11.2020

Залишити відгук про роботу МЦ “Євромед”