Заповніть форму щоб записатися на еластографію

Еластографія – сучасна УЗД-технологія, що дозволяє досліджувати жорсткість і еластичність тканин. Цей метод дозволяє диференціювати злоякісні утворення від доброякісних і тим самим знизити кількість діагностичних пункцій. За допомогою еластографії можна виявити онкологію на ранніх етапах розвитку.

Види еластографії

  • Компресійна еластографія
  • Еластографія зсувної хвилі

Еластографія зсувної хвилі дає більш високу якість еластограми і допомагає оцінити жорсткість таких внутрішніх органів, як селезінка, підшлункова залоза, печінка, органи малого тазу, передміхурова залоза. Така техніка дозволяє визначити ступінь жорсткості новоутворень будь-якої локалізації. Еластографія зсувною хвилею дозволяє виявити більш ранні зміни при таких захворюваннях, як цироз печінки, гепатит, панкреатит, запальний набряк в м’язах тощо.

В основі еластографії лежить той принцип, що всі тканини людського організму мають певну щільність. Наприклад, здорові тканини мають високу еластичність, в той час як наявність патологічних змін в десятки разів підсилює жорсткість тканин. Спеціаліст, який проводить еластографію, оцінює пружність тканин за допомогою кількісного та якісного аналізу колірних еластограм. Також оцінюється кратність збільшення патологічних змін у відношенні до здорової тканини.

Записатись на обстеження

Телефонуйте або заповніть форму щоб записатися еластографію

Вартість досліджень

За відчуттями еластографія не відрізняється від звичайного УЗ-дослідження і не вимагає особливої ​​підготовки. Унікальний, єдиний апарат в Черкаській області GE (General Electric) LOGIQ S7 Expert – це надійна універсальна ультразвукова система, що дозволяє застосовувати одну з найновіших та перспективних технологій в ультразвуковій діагностиці – Еластографію.

Вартість еластографії ви можете дізнатись звернувшись за телефоном або залишивши заявку

Заповніть форму щоб записатися на еластографію

Про нас кажуть

Технології не стоять на місці, завдяки еластографії подивилися прицільніше на вузли щитовидної залози, що допомогло уникнути передчасної операції. Тепер будемо спостерігати за динамікою, чудовий діагностичний метод, який в Черкасах знайшов тільки в Євромед
Геннадій П.