Заповніть форму щоб записатися на консультацію кардіолога

Кардіолог є лікарем, який спеціалізується на дослідженнях, лікуванні, діагностиці захворювань, що вражають серцево-судинну систему. Також він займається медичною реабілітацією пацієнтів з хронічними захворюваннями.

В даний час захворювання серцево-судинної системи займають високу позицію серед патологій, що призводять до летальних випадків, тому пацієнти звертаються до кардіологів дедалі більше. Кардіолог лікує інфаркт міокарда, інсульт, ішемічну хворобу серця, а також міокардит, вади серця, кардіоміопатії, аритмії. Через те, що часто хвороби серця виникають через інших захворювань, кардіолог взаємодіє з іншими лікарями, а також консультує їх пацієнтів. Навіть незначні ознаки порушення серцево-судинної діяльності (біль в грудній клітині, зміна серцевого ритму, коливання артеріального тиску, задишка, набряки, запаморочення, зміна кольору обличчя) мають бути причиною для відвідання кардіолога.

Записатись на консультацію кардіолога

Телефонуйте або заповніть форму щоб записатися на  обстеження кардіологом

Вартість досліджень

Лікар-кардіолог в МЦ «Євромед» проведе індивідуальну оцінку стану серцево-судинної системи пацієнта і виявить будь-які її порушення ще на початковій стадії, розробить систему лікування та призначить ефективну терапію. Також наші кардіологи для діагностики використовують сучасні УЗД-апарати, монітори добового АТ, Холтер і інші апарати, що прискорюють і спрощують процес діагностики, спостереження за пацієнтом. Усе це в комплексі дозволить вирішити проблему зі здоров’ям ефективно та максимально швидко.

Вартість первинної консультації

лікаря кардіолога– ₴450

Вартість повторної консультації

лікаря кардіолога– ₴400

Заповніть форму щоб записатися на консультацію кардіолога

Про нас кажуть

Приємно вражений сучасним підходом до лікування в Євромед. Фаховий кардіолог і методи діагностики на висоті! Дотримуюсь всіх рекомендацій лікаря і нарешті почуваюся себе набагато краще! Дякую, за вашу роботу.
Роман А.