Записатись на обстеження

Езофагогастродуоденоскопія – ЕГДС  або як ще називають  фіброгастроскопія(ФГДС), відеогастроскопія чи гастроскопія.

Це огляд слизової оболонки стравоходу, шлунку та частини дванадцятипалої кишки за допомогою ендоскопа. Обстеження триває  5-10 хвилин.

Гастроскопія найчастіше призначається з приводу скарг хворого на біль у верхніх відділах живота, нудоту, зміну апетиту, печію..

Гастроскопію не можливо замінити обстеженнями за допомогою УЗД чи рентгену, тому що тільки за допомогою ЕГДС можна побачити запальні зміни, наприклад: гастрит, ерозії, неглибокі виразки, невеличкі поліпи.

Під час цього обстеження для уточнення діагнозу можна провести біопсію – це безболісний щипок слизової розмірами 2-3 мм, який пізніше досліджують під мікроскопом лікарі-гістологи.

А також провести URE hp test – тест на хелікобактер.

В медичному центрі «Євромед» гастроскопію проводять сучасною відеосистемою PENTAX з високою роздільною здатністю та тоненьким ендоскопом. Це обстеження можна проводити під місцевим знеболенням (шляхом збризгування лідокаїну на заднюю стінку глотки та корінь язика після чого відчувається легке затерпання).

Більшість людей, яким призначається дане обстеження, відмовляються від нього через неприємні відчуття та страх, наражаючи цим себе на небезпеку, тому що залишаються без правильного діагнозу та відповідного ефективного лікування. В медичному центрі «Євромед» використовують сучасний ендоскоп PENTAX EPK-i5000 який має високу роздільну здатність, завдяки цьому лікар має можливість ретельно оглянути стравохід, шлунок та частину дванадцятипалої кишки.

Обстеження проводиться в ендоскопічному кабінеті, де пацієнт забезпечується усім необхідним для проведення обстеження (рушничок, серветки та інше).

Після проведеного обстеження пацієнту видаються результати:

  •  – опис гастроскопії та висновок лікаря
  •  – фотографії слизової оболонки стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, де виявлені зміни (виразки, ерозії).

   Підготовка:

  • – Останній прийом їжі за 12 годин до обстеження;
  • – За 3-4 години до обстеження не пити воду.
  • – Не рекомендується курити та жувати жувальну гумку перед обстеженням;
  • – Якщо ви повинні приймати ліки зранку (наприклад від підвищеного артеріального тиску)
          приймайте запиваючи невеликою кількістю води;

Вартість досліджень

Гастроскопія – ₴550

Тест на Helicobacter pylori – ₴100

Біопсія – ₴560

Записатись на обстеження

Телефонуйте або заповніть форму щоб записатися на  обстеження 

Заповніть форму щоб записатися на обстеження