Заповніть форму щоб записатись на консультацію флеболога

Флеболог — це лікар вузької спеціалізації, який може проводити діагностику, лікування та профілактику будь-яких захворювань вен. Саме до флеболога пацієнт звертається у разі виникнення варикозного розширення вен та інших патологій судин. Варикозне розширення вен лікують багатьма методами: хірургічним, медикаментозним, нехірургічним способом. Але, одним з найбільш ефективних і безпечних, вважається радіочастотна облітерація (РЧО). Саме такий, новітній і сучасний метод лікування варикозу в Черкасах ви знайдете лише в МЦ Євромед.

Радіочастотна облітерація (абляція)

Радіочастотна облітерація (абляція) – це новітня сучасна методика лікування варикозного розширення вен ніг без відкритої операції. Суть методу полягає у впливі струмів високої частоти (радіочастотного випромінювання) на внутрішню поверхню вени, в результаті чого відбувається закриття просвіту судини (облітерація) і подальше його повне розсмоктування (абляція). В медичному центрі “Євромед” радіочастотна облітерація вен виконується досвідченими хірургами-флебологами, які пройшли спеціальну підготовку. Використання сучасного обладнання забезпечує безпеку і якісний результат лікування.

Переваги методу радіочастотної облітерації важко переоцінити:

 • Операція проводиться амбулаторно і під місцевою анестезією. Не вимагає госпіталізації
 • Відсутність спеціальної підготовки до операції і короткий період реабілітації без болю і обмеження ходьби
 • Відсутність розрізів шкіри і швів, а отже, і рубців після процедури. Відмінний косметичний ефект
flebolog-sloder22

Зала для проведення процедури радіочастотної облітерації

equipment-slider

Операційна обладнана всім необхідним для проведення процедур

palata-slider

Денний стаціонар

runnong-slider

Обладнання для руху після процедури

Flebolog-apparat-slider

Генератор для радиочастотной абляции Medtronic ClosureRFG

Протипоказання РЧО

Методика радіочастотної абляції не застосовується в наступних випадках:

 • Вагітність і лактація після народження дитини;
 • Ознаки гострого тромбозу глибоких вен;
 • Наявність в анамнезі перенесеного тромбозу;
 • Виражені ознаки атеросклерозу артерій нижніх кінцівок;
 • Неможливість носіння компресійного трикотажу;

Ускладнення РЧО

Метод РЧО — це автоматизований процес, що виключає надмірний вплив на вену і наскрізну перфорацію. Американські та європейські лікарі-флебологи вважають, що найбезпечніший метод лікування варикозу вен на даний момент — радіочастотна абляція (РЧО). Фото пацієнтів після процедури підтверджують відсутність набряклості і гематом. Немає як таких больових відчуттів і під час проведення РЧО, і після неї.

Єдиним ускладненням, яке зустрічалося під час освоєння даної методики, був тромбоз глибоких вен. Однак настільки серйозне ускладнення зустрічалося вкрай рідко. Різні джерела оцінюють ризик виникнення тромбозу в 0,1 до 1, 2%. За всю 10-річну історію використання радіочастотної абляції у всьому світі зафіксовано лише кілька випадків виникнення тромбозу або тромбоемболії легеневих судин.

Щоб уникнути утворення тромбів лікар може призначити в профілактичних дозах низькомолекулярні гепарини (з того дня, коли буде проведена радіочастотна абляція вен нижніх кінцівок) Відгуки, залишені пацієнтами, лише іноді говорять про деякий дискомфорті. Неприємні відчуття слабо виражені й швидко проходять.

 

Результативність РЧО

Хоча радіочастотна абляція (РЧО) вен нижніх кінцівок визнана найефективнішим і якісним методом лікування варикозу, вона не виключає можливого рецидиву захворювання. Жоден із сучасних методів не дасть повного лікування від хронічної венозної недостатності. Однак розвиток рецидиву після радіочастотного «заварювання» магістральних вен на сьогодні практично неможливо.

Пацієнти, яким була проведена радіочастотна абляція (РЧО), відгуки яких розміщені в інтернет-мережі та на нашому сайті, задоволені результатами операції. Хворі відзначають, що їх спосіб життя і руховий режим практично не змінювався під час реабілітаційного періоду, а це дуже важливо в наш час. Радіочастотна абляція вен, є найефективнішим, безпечним і швидким способом лікування варикозу в усьому світі. Висококваліфікований персонал нашої клініки і якісне обладнання для проведення РЧО є гарантом прекрасного результату.

 

Результати РЧО лікування в МЦ "Євромед"

Before After beforeafter
Before After afterbefore
Before After beforeafter
Before After beforeafter

Вартість консультації флеболога

Метод радіочастотної облітерації це не лише про красу, а й про здоров’я. Тож якщо ви готові розпрощатися з варикозом за 1 день та без хірургічного втручання записуйтесь на консультацію до нашого флеболога.

Вартість первинної консультації

лікаря флеболога – ₴450

Вартість повторної консультації лікаря флеболога
– ₴400

Вартість лікування методом РЧО визначається в індивідуальному порядку

Записатись на консультацію

Телефонуйте або заповніть форму щоб записатися на обстеження у флеболога

Заповніть форму щоб записатися на консультацію флеболога

Переваги радіочастотної абляції вен:
 • Тривалість процедури становить не більше 30-40 хвилин.
 • Потужність РЧ-хвиль налаштовується автоматично і не залежить від лікаря.
 • Больові відчуття зведені до мінімуму, навіть в порівнянні з лікуванням лазером.
 • Відсутність рубців і шрамів дає найвищий косметичний ефект.
 • Кількість ускладнень, можливих після процедури РЧО, незрівнянно менше їх кількості при хірургічному втручанні.
 • РЧО можливо поєднувати з іншими методами лікування варикозу.
 • Процедура проводиться амбулаторно, а відразу ж після її закінчення пацієнт може повернутися до звичного способу життя. На наступний день пацієнт може приступати до трудової діяльності, в той час як при хірургічному втручанні реабілітаційний період може тривати до місяця.

Підбір компресійного трикотажу

Компресійні панчохи значно впливають на якість життя, тому практикуються поряд з багатьма іншими методами лікування варикозу.

Застосування компресійного трикотажу допоможе зняти больовий синдром, втому і важкість в ногах.

Поліпшується і зовнішній стан ніг. Це відбувається внаслідок того, що тиск чиниться на м’язово-венозну помпу, таким чином судини й вени які просвічувалися, звужуються. При цьому відтік крові до серця від ніг в кілька разів збільшується.

Лікар флеболог медичного центру Євромед допоможе обрати не тільки клас компресії, а й врахувати стадію венозної недостатності та схильність до набряків. Розмір панчох повинен бути підібраний ідеально. Для його визначення необхідно вимірювати окружність ніг в декількох точках: на стопі, щиколотці, гомілки, коліні, стегна.

Нагадуємо про симптоми, що можуть свідчити про варикозне розширення вен. Це можуть бути нічні судоми й свербіж у м’язах, гарячий пульсуючий біль, болі при ходьбі, біль по ходу венозних стовбурів, ломота в ногах, набряки, зміни шкіри(сухість, пігментація), покручені, подовжені варикозні вени, що виступають над поверхнею шкіри гомілок і стоп, з мішкоподібними, циліндричними або змішаними розширеннями, а також судинні зірочки (так, до групи пацієнтів з варикозною хворобою вен відносять і осіб з розширенням дрібних вен, оскільки причини появи їх – одні й ті ж).

В медичному центрі Євромед ви можете отримати консультацію флеболога та замовити компресійний трикотаж компанії Medi. Висока якість, ефективність і безпеки продукції Medi гарантовані відповідністю найсуворішим європейським і міжнародним стандартам.